Generalny wykonawca

Działamy na polskim rynku od 1990 roku. Specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym, przemysłowym, inżynieryjnym oraz użyteczności publicznej. W swojej pracy stawiamy na ciągły rozwój oraz wykorzystanie zaawansowanych technologii. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi – zatrudniamy doświadczonych projektantów i sprawdzonych podwykonawców. Nasi Klienci to koncerny o zasięgu globalnym i krajowym oraz instytucje publiczne i deweloperzy. Nasze doświadczenie oraz zaangażowanie w każdą realizację stanowią gwarancję wspólnego sukcesu.

Budownictwo mieszkaniowe

Realizujemy w kompleksowym, generalnym wykonawstwie budynki mieszkalne, jedno i wielorodzinne. Posiadamy doświadczenie i liczne referencje w realizacjach projektów „pod klucz”. Wybudowaliśmy setki mieszkań na obszarze miasta Wrocławia i okolic.

Budownictwo przemysłowe

Na przestrzeni ostatnich lat wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowym wykonawstwie obiektów przemysłowych typu hale, stacje paliw, stacje obsługi. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i technologii oraz ciągłemu doskonaleniu naszych kwalifikacji, gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Budownictwo użyteczności publicznej

Przywiązujemy szczególną wagę do jakości naszych usług przy realizacji projektów użyteczności publicznej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i zachowaniu wysokich standardów wykonania, nasze realizacje stały się wizytówką naszej firmy i naszych Klientów.

Budownictwo inżynieryjne

W związku z dynamicznym rozwojem budownictwa inżynieryjnego postanowiliśmy rozwinąć naszą działalność w tym kierunku. Posiadamy wysoko wykwalifikowana doświadczoną kadrę. Wybudowaliśmy kilometry infrastruktury podziemnej, nadziemnej i dróg.

Bądź na bieżąco!

Kompleks mieszkalny przy ul. Szybkiej 9 we Wrocławiu

Kompleks mieszkalny przy ul. Szybkiej 9 we Wrocławiu

Inwestor Spravia sp. z o.o. (przed zmianą nazwy – Budimex Nieruchomości sp. z o.o.), ul. Skierniewicka 16/20 Warszawa Lokalizacja ul. Szybka 9 WROCŁAWdz. nr 29/2, 30/4 AM 06 obręb Południe Nazwa budowy Budynek mieszkalny wielorodzinny z lokalami usługowymi i garażem...

Nowe mieszkania i lokal usługowy przy ul. Janickiego we Wrocławiu

Nowe mieszkania i lokal usługowy przy ul. Janickiego we Wrocławiu

Inwestor ARKOP Developer S p, z o.o. ul. Jerzmanowska 18 54-530 Wrocław Nazwa budowy Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z usługami w parterze i garażem podziemnym wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu zlokalizowana we Wrocławiu...

Postaw na przyszłość
z firmą ARKOP

Zapraszamy do kontaktu i omówienia możliwości współpracy

# # #