Generalny wykonawca

Działamy na polskim rynku od 1990 roku. Specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym, przemysłowym, inżynieryjnym oraz użyteczności publicznej. W swojej pracy stawiamy na ciągły rozwój oraz wykorzystanie zaawansowanych technologii. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi – zatrudniamy doświadczonych projektantów i sprawdzonych podwykonawców. Nasi Klienci to koncerny o zasięgu globalnym i krajowym oraz instytucje publiczne i deweloperzy. Nasze doświadczenie oraz zaangażowanie w każdą realizację stanowią gwarancję wspólnego sukcesu.

Budownictwo mieszkaniowe

Realizujemy w kompleksowym, generalnym wykonawstwie budynki mieszkalne, jedno i wielorodzinne. Posiadamy doświadczenie i liczne referencje w realizacjach projektów „pod klucz”. Wybudowaliśmy setki mieszkań na obszarze miasta Wrocławia i okolic.

Budownictwo przemysłowe

Na przestrzeni ostatnich lat wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowym wykonawstwie obiektów przemysłowych typu hale, stacje paliw, stacje obsługi. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i technologii oraz ciągłemu doskonaleniu naszych kwalifikacji, gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Budownictwo użyteczności publicznej

Przywiązujemy szczególną wagę do jakości naszych usług przy realizacji projektów użyteczności publicznej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i zachowaniu wysokich standardów wykonania, nasze realizacje stały się wizytówką naszej firmy i naszych Klientów.

Budownictwo inżynieryjne

W związku z dynamicznym rozwojem budownictwa inżynieryjnego postanowiliśmy rozwinąć naszą działalność w tym kierunku. Posiadamy wysoko wykwalifikowana doświadczoną kadrę. Wybudowaliśmy kilometry infrastruktury podziemnej, nadziemnej i dróg.

Bądź na bieżąco!

MOTTO Wojnów

MOTTO Wojnów

Inwestor „DOM.developer WROCŁAW” sp. z o.o. GAMMA spółka komandytowa, z siedzibą: ul. Sienkiewicza 28/1, 50-335 Wrocław, NIP: 8982212528, REGON: 361949078 Nazwa budowy MOTTO Wojnów, ul. Strachocińska, Wrocław — zespół trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych z...

Parkowe Aleje II

Parkowe Aleje II

Inwestor ARKOP Sp. z o.o.Projekt 2 Spółka Komandytowa54-530 WrocławUl. Jerzmanowska 18NIP: 8943075412 REGON: 364019820 Opis budowy Drugi etap inwestycji przy ul. Boiskowej oraz Syryjskiej we Wrocławiu, który będzie składał się z dwóch kameralnych, dwupiętrowych...

Osiedle Contigo

Osiedle Contigo

Inwestor ARKOP Sp. z o.o.Projekt 3 Spółka Komandytowa54-530 WrocławUl. Jerzmanowska 18NIP: 8943082576 REGON: 365074837 Opis budowy Osiedle, na terenie którego powstaną 23 lokale mieszkalne w zabudowie szeregowej o powierzchni 131 m2. oraz 46 lokali mieszkalnych w...

Postaw na przyszłość
z firmą ARKOP

Zapraszamy do kontaktu i omówienia możliwości współpracy

# # #