Przekuwamy pasję w nowoczesne realizacje

Praca i determinacja oraz ciągła rozbudowa struktur i zasobów technicznych i technologicznych pozwoliły stworzyć spółkę o zasięgu ogólnopolskim.

Historia spółki sięga 1990 roku. Pierwszą dużą inwestycją był poligon doświadczalny w Łapczycach. W 1996 roku wykonaliśmy pierwszą stację paliw dla koncernu BP, następnie wygraliśmy przetarg na budowę 12 stacji paliw dla koncernu SHELL. Pozyskane doświadczenie i środki pozwoliły na rozwinięcie firmy i specjalizację w tym sektorze – wkrótce staliśmy się Generalnym Wykonawcą dla Petrochemii, Orlenu i NESTE. Kolejnym celem stało się budownictwo przemysłowe. Do dzisiaj specjalizujemy się w wykonawstwie hal przemysłowych i handlowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Naszą ofertę poszerzyliśmy również o budownictwo inżynieryjne.

Motorem napędowym są wiedza i pasja Krzysztofa Pianowskiego – Założyciela i Prezesa firmy ARKOP.

Przez ostatnie 33 lata zrealizowaliśmy 130 stacji paliw dla czołowych Koncernów Paliwowych, 40 wszechstronnych hal przemysłowych, 20 obiektów dla dużych sieci handlowych oraz wiele innych obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, administracyjno-biurowych, obiektów kultury, infrastruktury drogowej oraz ponad 6000 mieszkań dla deweloperów.

Stawiamy na stały rozwój – zarówno infrastruktury technologicznej i technicznej, jak i naszych Pracowników. Dziś firmę ARKOP tworzy ponad 100 doświadczonych ekspertów – menedżerów i inżynierów. Dodatkowo współpracujemy z wieloma sprawdzonymi podwykonawcami.

Dziesiątki nagród
i wyróżnień

Nasze inwestycje corocznie spotykają się z uznaniem na najważniejszych konkursach branżowych w kraju.

Postaw na przyszłość
z firmą ARKOP

Zapraszamy do kontaktu i omówienia możliwości współpracy

# # #